«За українське майбутнє без олігархів»

13 травня у Тернополі відбувся Марш сили нації «За українське майбутнє без олігархів!». Під прапорами ВО «Свобода», Національного корпусу, «Правого сектору» зібрались сотні тернополян. Учасники маршу поклали квіти до пам’ятника Героїв Небесної сотні, а далі рушили вулицею Руською до Театрального майдану.

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок нагадав тернополянам, що деолігархізація залишається однією з невиконаних вимог революції Гідності, тому українські націоналісти спільно напрацювали й зареєстрували в парламенті пакет антиолігархічних проектів законів. «Ми сподіваємось на підтримку нашої ініціативи, адже ці законопроекти безпосередньо стосуються життя кожного українця, кожного тернополянин, – звернувся до присутніх Олег Тягнибок. – Вони допоможуть розвиватися середньому класу в Україні, відповідно, дадуть поштовх розвитку дрібного і середнього бізнесу, а це – податки до бюджету, соціальний захист громадян, можливість розвиватися й заробляти для себе і своєї родини».

Лідер ВО «Свобода»  наголосив, що націоналісти пропонують уряду та парламенту два блоки антиолігархічних законів: економічний і політичний. 

Економічний  це закони про деофшоризацію, про скасування приватних монополій, про впровадження податку на розкіш та прогресивної шкали оподаткування, про припинення приватизації стратегічних підприємств і унеможливлення приватизації землі сільськогосподарського призначення. У політичному блоці – закони про імпічмент Президента, про скасування депутатської, суддівської, президентської недоторканності, про прозору і просту процедуру відкликання депутатів, чиновників і суддів, нове виборче право.

«На сьогодні вже 67 місцевих рад підтримали пакет антиолігархічних реформ, в тому числі Тернопільська. І звернулися до парламенту, щоб ухвалити його, – зазначив народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко. – Ми очікуємо, що за місяць-два такі рішення будуть ухвалені в усіх місцевих радах обласного, районного, міського рівня. Таким чином ми продемонструємо, що вимога побудови Української самостійної соборної держави, яка не можлива без перемоги над олігархією, – це спільна вимога як політичних організацій націоналістичного спрямування, так і звичайних громадян».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*