Віктор ОВЧАРУК: «Ми зобов’язані раціонально використовувати бюджетні кошти»

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти – єдиний в області вищий навчальний та науково-методичний заклад, що здійснює підвищення кваліфікації педагогічних працівників із 44-х спеціальностей. Нещодавно там побував голова обласної ради Віктор Овчарук.

Ознайомившись із напрямками діяльності інституту, він переконався, що цей заклад вкрай необхідний педагогічним працівникам краю, аби вчителям Тернопілля не доводилося проходити курси підвищення кваліфікації далеко за межами області. Через відсутність власних приміщень інститут змушений був їх орендувати. Попередня оренда обходилась обласному бюджету у півмільйона гривень на рік. Безумовно, для області це – значна сума. І обласна рада знайшла вихід: сьогодні  Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти орендує приміщення в Тернопільській дослідній станції Інституту ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук України на вул. Тролейбусна, 12 всього за 1 грн.

«Зміна орендодавця дала змогу вивільнити чималі кошти. Ми зможемо спрямувати їх на розвиток установи, покращити її матеріально-технічну базу, провести ремонті роботи. Це надзвичайно важливо для освітнього закладу. Тим більше, що саме такий інститут – єдиний в області, – каже очільник обласної ради і додає: – Ми не маємо права нині нераціонально використовувати бюджетні кошти, навіть дбаючи про власні комунальні установи. Обласна рада і надалі працюватиме у напрямку раціонального забезпечення діяльності мережі своїх комунальних закладів та установ».

Нині у приміщеннях Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти тривають ремонті роботи, і вже незабаром оновлені аудиторії зможуть прийняти вчительство із різних куточків Тернопільщини. Директор інституту Олександр Петровський та заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи, депутат обласної ради Володимир Мисик ознайомили Віктора Овчарука із процесом здійснення ремонтних робіт.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*