Михайло ГОЛОВКО: «Новий закон про вибори – це дуже добре, але потрібно заборонити платну політичну рекламу»

Всеукраїнська акція з вимогою проведення політичної реформи стартувала 17 жовтня біля Верховної Ради та поблизу адміністративних будівель убагатьох обласних центрах. Активісти і представники різних політичних сил вимагали ухвалити законопроекти щодо зміни виборчих правил (№ 1068-2), обмеження депутатської недоторканності (№ 6773) та створення антикорупційного суду (№ 6011).

Депутат Верховної Ради від ВО «Свобода» Михайло Головко висловив свою думку щодо нової політичної реформи у прямому ефірі телеканалу ZIK.

— У наших лавах немає провокаторів – це я вам гарантую. Звісно, такі люди можуть бути присутні на акціях, але хто їх туди підіслав – це вже питання до спецслужб. У нас все дисципліновано. Ми маємо досвід проведення сотень акцій протесту, вони завжди відбувались цивілізовано, окрім тих випадків, коли влада робить провокації свідомо, – зазначив Михайло Головко.

За словами нардепа, великий крок на шляху до політичної реформи вже зроблено і в цьому напрямку необхідно працювати й надалі, піднімати суспільно важливі питання.

– Новий закон про вибори – це дуже добре, але ще потрібно заборонити платну політичну рекламу, бо інакше ми нічого не змінимо. Основний акцент має ставитись на дебатах, дискусіях, програмах. Опоненти будуть приходити й доводити свої переваги. Глядачі мають самостійно зробити висновки, якщо їх хтось переконає, а не голосувати за того, у кого більше коштів й політичної реклами, – пояснив свободівець.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*