Михайло ГОЛОВКО: «Через тотальну приватизацію Україна втратила цілі галузі економіки»

Законопроект № 7066, який 9 листопада проштовхнули в стінах парламенту – це зрада інтересів Української держави. Депутати від ВО “Свобода” не голосували за закон про приватизацію державного майна. Про це під час брифінгу у стінах Верховної Ради 9 листопада 2017 року заявив депутат-свободівець Михайло Головко.

Як зауважив народний обранець, проголосований більшістю закон фактично відчиняє двері для масового розпродажу державних стратегічних підприємств.

“Прикро чути від Гройсмана, що держава не може бути ефективним власником. Це – маячня. Держава може й повинна бути ефективним власником і менеджером – для цього її керівництво має стояти на державницьких позиціях. Ми закликаємо всіх депутатів не голосувати за цей законопроект у другому читанні, аби запобігти розкраданню майна, яке ще залишилося в державній власності”, – прокоментував Михайло Головко.

Свободівець наголосив, що сьогоднішня економіка України має один із найменших у Європі та світі державний сектор. Якщо Польща, Австрія має по 30%, США – більше 20%, то в Україні – лише 10-12%. За роки незалежності розпродали більше 9 тисяч заводів, фабрик і підприємств за надто низьку суму – менше ніж по мільйону гривень за фабрику. Через таку політику Україна втратила цілі галузі економіки.

“ВО “Свобода” неодноразово наголошувала на тому, що потрібно не розпродувати, а навпаки – повертати в державну власність стратегічні підприємства, зокрема обленерго та енергогенеруючі компанії. Ці законопроекти у нас зареєстровані в парламенті, але влада не хоче їх розглядати. Купка олігархів на приватизованих підприємствах заробляє космічні гроші й обкрадає простих українців, а влада, замість протидії цьому, хоче остаточно продати за копійки залишки української економіки, гігантів, які можуть складати гідну конкуренцію на світових ринках: Одеський припортовий завод, завод Антонова, “Турбоатом”… Це абсурдно: не можна продавати курку, яка несе золоті яйця”, – заявив націоналіст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*