Дамо відсіч поширенню сепаратизму на Тернопіллі!

Вже вкотре депутати Почаївської міської ради готуються віддати  землі громади під Московську церкву. На сесії міськради, яка відбудеться 12 жовтня, має вирішитися подальша доля українських земель, які лавра хоче забрати в безоплатне постійне користування, іншими словами – привласнити. Проте громадські активісти та свободівці краю до останнього захищатимуть українські інтереси і землю громади від загарбання її феесбешниками з Почаївської лаври.

Чиновники настільки знахабніли, що до загальної площі користування вирішили додати ще понад 2 га земель та передати їх в постійне користування московитам. Цього разу кремлівська агентура з Почаївської лаври вкотре планує показати «громадське схвалення» проплачених рішень місцевої влади для «правильної картинки на телебаченні». Більше того, на сесію міської ради адепти «Русского мира» планують привезти представників молдовських охоронних фірм з Тирасполя та іншу кремлівську агентуру під виглядом місцевих вірян.

Варто зауважити, що це питання вже неодноразово розглядали на засіданні сесії Почаївської міської ради. Однак завдяки втручанню громадських активістів та депутатів від ВО «Свобода» справа до голосування не доходила. Через їхню свідому позицію і невпинну боротьбу проти поширення на теренах області кремлівської пропаганди і сепаратиських настроїв проти тернопільських націоналістів та депутатів-свободівців відкрили кримінальне провадження!

Варто пам’ятати, що п’ята колона в Почаївській лаврі не полишає надії реалізувати сценарій фактичної приватизації української святині Московською церквою, який планомірно реалізовують з 2003 року – часу, коли розпорядженням Кабміну під керівництвом Януковича споруди лаври вилучили із Кременецько-Почаївського заповідника і передали на 49 років в користування УПЦ Московського патріархату. За цей час за сприяння бандитської влади лавра додатково безоплатно отримала гектари українських земель і тисячі метрів комунальних приміщень. Завдяки цьому на території лаври вільно розповсюджується сепаратистська література, процвітає кубло антиукраїнської  агентури, вірян зомбують путінською пропагандою «Русского мира».

Тому патріотичні організації Тернопілля та обласна організація ВО «Свобода» закликають усіх свідомих громадян прийти на сесію Почаївської міської ради, яка розпочне роботу о 10 год. 12 жовтня,  та захистити українську землю і громадян від поширення впливу Московської церкви як центру кремлівської пропаганди та розсадника сепаратизму. Не дозволимо плюндрувати пам’ять Героїв Небесної сотні та тисяч героїв російсько-української війни, які загинули, захищаючи українську землю від московської орди!

Дамо відсіч спробам Московського патріархату будувати кубло сепаратизму на Тернопіллі!

Прес-служба ТОО ВО «Свобода»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*