Чортківський лісгосп – найбільший платник податків

До Дня підприємця, який припав на ці вихідні, очільники облдержадміністрації та обласної ради відзначили кращі підприємства Тернопільщини, які своєю діяльністю внесли вагомий внесок у розвиток області.

До слова, державне підприємство «Чортківське лісове господарство» стало переможцем номінації «Суб’єкти підприємницької діяльності Тернопільської області 2018 року – найбільші платники податків до місцевих бюджетів».

Це вкотре підтверджує, що державні лісогосподарські підприємства вміють працювати ефективно, незважаючи на відсутність фінансової підтримки держави. Головне – це правильні завдання і, безумовно, професіоналізм керівників, які, власне, визначають пріоритети, аби досягати відповідних показників у роботі.

Тож вітаємо директора державного підприємства «Чортківське лісове господарство» Василя Фреяка та весь очолюваний ним лісівничий колектив із цією заслуженою відзнакою.

Довідка. У державному підприємстві «Чортківське лісове господарство» працюють 260 осіб. Середня заробітна плата є найвищою серед лісових господарств області і становить майже 10 тис. грн. Чистий прибуток за півріччя становить 1,088 млн грн. Продуктивність праці на одного штатного працівника – 147 387 гривень, порівняно зі звітним періодом минулого року вона  зросла на 121%. Сплачено податків за вісім місяців поточного року 13,443 млн грн та 4,648 млн грн ЄСВ. Здійснено садіння і висівання лісу на площі 130,8 гектарів, нових лісів створено на площі 23,5 гектарів.

Прес-служба ДП «Чортківський лісгосп»

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*