29.05.2023 11:47

Повідомити про новину

Поширити:

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури судитимуть організовану групу з чотирьох осіб за постачання наркотиків до установи виконання покарань.

Організатору злочину інкримінують встановлення та поширення злочинного впливу, організацію постачання наркотичних речовин (ч. 2, 3 ст. 307 та ч. 2 ст. 255-1 КК України), його спільникам – незаконне придбання, зберігання, перевезення, пересилання з метою збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів вчинене у складі організованої групи (ч. 3 ст. 307 КК України).

За даними слідства, уродженець м. Баку, перебуваючи за ґратами у «Чортківській установі виконання покарань № 26», поширюючи злочинний вплив, налагодив постачання наркотиків до вищевказаної установи.

Організатор створив злочинне угруповання, до якого залучив інших обвинувачених, один з яких ховав наркотичні засоби у предмети особистого вжитку та одяг перед відправленням до установи.

Постачання наркотиків і психотропів здійснювалось поштовими переказами та через осіб, що отримували ліки в рамках наркотично-замісної терапії.

Частину коштів з реалізації наркотичних засобів використовували на злодійський «общак» і збирали на банківські картки для організатора.

Завершено розслідування, що здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.