Водній арені – бути!

Територію веслувального каналу, розташованого у селі Біла Тернопільського району, оглянув голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. Нагадаємо, канал передали у власність громаді. Тут планують відкрити Центр розвитку водних видів спорту.

«Веслувальний канал — унікальний об’єкт. У нашій країні є лише дві подібні гідроспоруди, одна з яких розташована у нас, на Тернопіллі, а друга — на території Дніпропетровщини, — зазначив Степан Барна. — Багато спортсменів, які отримали визнання не лише в Україні, а й поза її межами, є вихідцями з нашого краю. І їм необхідно забезпечити можливість тренуватися й брати участь у змаганнях саме тут, у себе вдома. В нас є хороші передумови для розвитку водних видів спорту, відтак ми маємо використати їх максимально ефективно».

Нагадаємо, що, згідно з розпорядженням очільника Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 р. №372-р «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку», Тернопільській області на будівництво гідротехнічних споруд веслувального каналу, центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» з державного фонду регіонального розвитку спрямовано 10 млн 500 тис. грн. Водночас передбачено співфінансування в сумі 6 млн 950 тис. 773 грн з місцевого бюджету. Загалом обсяг фінансування у 2018 році становить 17 млн 450 тис. 773 грн.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*