У День гідності та свободи – вшануймо гідно Героїв!

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи. Цього дня почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція Гідності (2013 р.) під час яких українці черговий раз довели свою здатність до самоорганізації та захисту державності. Нагадаємо, що під час Революції Гідності Тернопільщина одна із перших розпочала акції протесту, а 21 листопада на вулиці вийшли студенти тернопільських вишів.

У цей день важливо вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за нашу незалежність і тих, хто  сьогодні жертвує своїм життям за мир і спокій у нашій країні.

Ймовірно, 21 листопада у святий для кожного патріота України день – День гідності та свободи – поряд з скорботними заходами на честь полеглих Героїв дасть знати про себе наш зовнішній ворог – країна-агресор, яка намагається будь-якими засобами спаплюжити нашу національну пам’ять.

Російські диверсанти можуть вчинити якісь провокації, спровокувати заворушення. Знаючи цинічність ворога, для здійснення провокаційних дій може використовуватися патріотична риторика і гасла. Вони можуть знайти кілька «псевдопатріотів», які надінуть балаклави, кинуть у натовп «коктель» і знову заворушення й чергова трагедія. І всі ці події московський агресор потім покаже на своїх телеканалах на весь світ і стверджуватиме, що українці – це не європейці, а терористи і вони не варті мати свою державу.

Тож мусимо бути пильними і не допустити розгортання будь-яких сценаріїв гострих внутрішніх конфліктів не тільки на Тернопільщині, а й в столиці та інших областях України, які зроблять нашу країну незахищеною перед зовнішньою агресією.

Андрій Листопадовий

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*