Професійне свято: лісівники Тернопільщини молилися за долю України

 

У третю неділю вересня відзначають День працівників лісу. З цієї нагоди ще минулого року обласне управління лісового та мисливського господарства започаткувало традицію відзначати професійне свято в молитві за долю працівників лісового господарства під час загальної прощі до Марійського центру Зарваниці.

У цей день до Зарваниці з’їхалися тисячі лісівників області. Митрополит Василій подякував лісівникам за нелегку щоденню працю, жертовність та самовіддачу. Він додав, що вони доклали чимало зусиль і для розбудови Марійського духовного центру, зокрема «Українського Єрусалима». Також митрополит Василій благословив кожного із працівників та подарував іконку на пам’ять про прощу.

Опісля відбулося освячення води та панахида за героями, які віддали життя за Україну. Також паломники спільно відвідали «Український Єрусалим».

Привітали лісівників Тернопільщини зі святом й очільники області та району – голова облдержадміністрації Степан Барна, заступник голови обласної ради Любомир Крупа та голова Теребовлянської райдержадміністрації Юрій Ништа.

Степан Барна подякував кожному, хто долучився і долучається до розбудови нашої області та держави. Він наголосив, що сьогодні у шести державних підприємствах та обласному управлінні лісового господарства працюють півтори тисячі людей, було відраховано майже 62 млн грн податків, котрі сформували економічну основу Тернопільської області.

«Наша спільна робота полягає в тому, щоб відновлювати лісові фонди. І цей рік є продуктивним. Адже лише за перше півріччя посадили 460 гектарів лісу. Тож бажаю усім лісівникам здоров’я, наснаги», – сказав у привітальному слові Степан Степанович.

Заступник голови обласної ради Любомир Крупа від імені депутатського корпусу привітав працівників лісового господарства із професійним святом, наголосивши, що своєю працею вони бережуть наш національний скарб – лісовий фонд держави, відновлюють та збільшують його, і це є значним внеском у загальнодержавну справу.

Під час урочистостей представники влади нагороджували почесними грамотами та подяками кращих працівників лісових господарств краю.

Опісля із привітальним словом виступив головний лісничий області Олег Яремко.

«Минув лісівничий рік. І ми можемо пишатися своєю працею, адже зроблено чимало – зібрано насіння, з якого вирощено майже 7 мільйонів сіянців, створено лісові культури – відновлено 460 гектарів лісового фонду та посаджено 135 гектарів нових лісів. Підприємства працюють прибутково. І за кожним результатом стоїть важка праця кожного з вас, шановні колеги. Хочу подякувати вам за це. А вашим рідним – за терпіння, розуміння і підтримку.

Нам приємно сьогодні перебувати у святині, яку зусібіч обрамляють ліси, що вирощені працелюбними руками лісівників. Складаю подяку вам. Зичу міцного здоров’я, сили й мужності».

Так у щирій молитві лісівники відзначили своє професійне свято, попросили у Матері Божої ласки та заступництва.

Зоряна ДЕРКАЧ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*