Нема порятунку від злодіїв!

10 тисяч гривень зникли з будинку 81-річної жительки села Краснопуща, що на Бережанщині. Пенсіонерці задурили голову дешевою постільною білизною.

15 травня пообіді невідомі чоловіки та жінки зайшли на подвір’я та запропонували дешево купити товар. Смугляві візитерки уміло задурили голову старенькій, і вона таки впустила їх до хати.

Поки одна з жінок розмовляла з господинею, інші обнишпорили хату та знайшли у сховку гроші. Злодії прихопили з собою ще й новенький набір столових приборів. Старенька втратила 10 тисяч гривень та майно.

Потерпіла зрештою помітила пропажу і зателефонувала поліцейським. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження.

Того ж дня усі золоті вироби втратила і мешканка села Криве Козівського району. Жінка теж впустила до хати трьох  незнайомок, а вони викрали ювелірні прикраси. Збитки потерпіла оцінила у 70 тисяч гривень.

У секторі комунікації ГУ НП в області застерігають: не впускайте до хати невідомих! Про чужинців, що завітали до вашого села чи містечка, та, ходячи по домівках, пропонують товар чи просять допомоги, варто негайно повідомити поліцейським, дільничному інспектору чи сільському голові. Працівники поліції ретельно перевірять інформацію.

Якщо непрохані гості все ж переступили поріг, намагайтеся якомога швидше спровадити їх за двері, в жодному разі не витягуйте зі сховку гроші, навіть якщо незнайомці стоять біля порогу. Хитрі злодії розраховують побачити сховок, аби згодом непомітно викрасти кошти. Застережіть своїх стареньких родичів та сусідів.

Людям слід зачиняти помешкання, не залишати ключі у легкодоступних місцях. Злодії можуть завітати навіть тоді, коли господарі вдома.

Так, зловмисники винесли з помешкання жительки обласного центру 3500 гривень. Подія трапилась 14 травня близько обіду. Злодії безперешкодно пробралися у будинок, бо жінка залишила вхідні двері відчиненими, а сама господарювала на другому поверсі. Невідомі, обнишпоривши кімнати, знайшли сховок з готівкою.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*