Іван КРИСАК: «Реконструкція аеропорту «Тернопіль» відкриє нові можливості для розвитку регіону»

Концепцію розвитку аеропорту «Тернопіль» обговорили 16 жовтня перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак, заступник директора з інвестицій обласного комунального підприємства «Фірма «Тернопільавіаавтотранс» Василь Луців та в.о. начальника управління регіонального розвитку, інфраструктури та державного господарства Тернопільської ОДА Леся Серетна.

Мета концепції – задоволення потреб регіону у стабільному розвитку авіаційної галузі та відповідної інфраструктури за міжнародними стандартами.

За словами Івана Крисака, Тернопільщина має унікальне географічне розташування та значний потенціал для здійснення пасажирських і вантажних авіаперевезень.

«Завдяки реалізації концепції розвитку аеропорту «Тернопіль» збільшиться кількість авіаперевезень, зросте обсяг надходжень до місцевого та державного бюджетів, створюватимуться нові робочі місця. Аеропорт зможе залучати авіаперевізників та туроператорів для виконання міжнародних і внутрішніх рейсів. Це широкі можливості для залучення фінансових інвестицій для розвитку регіону, бізнесу і туризму», – зазначив перший заступник голови ОДА.

Проект реконструкції аеровокзалу аеропорту «Тернопіль» передбачає залучення 22 млн грн. Заплановані реконструкція фасаду аеровокзалу та внутрішніх приміщень, шатрового даху з подальшим розташуванням сонячних панелей на даху.

Нагадаємо, що концепцію схвалили під час засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації. Після цього її розглянуть на сесії обласної ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*