Духовність: маленька артистка на великій сцені

 

Наталя Любінська з Таурова наполегливо йде до своєї мети – стати відомою зіркою. Справжнім святом не лише для 10-річної співачки, а й для вчителів Козівської музичної школи мистецтв став сольний концерт Наталі «Я твоя доня, сонце в долонях». У вінок творчого виступу впліталися різножанрові пісні, класична та рок-музика, східні танці. А фінальним акордом концерту стала «Колискова Роксолани», в якій маленька артистка показала перевтілення образу Насті у Роксолану виконавською майстерністю, витонченістю танцювальних рухів, довершеністю пластики.

Виконувала вона й інші твори як зарубіжних, так і українських композиторів. І присутні на концерті виплескували емоції оплесками.

Талановиту виконавицю вітали батьки, викладачі музичної школи, голова Козлівської територіальної громади Володимир Колісник та директор Таурівської школи Іван Осів.

– Наталя – єдина учениця в нашій школі мистецтв, котра навчається на трьох відділеннях – вокалу, фортепіано та гри на бандурі, – каже директор Володимир Гнатейко.

А навчають її вчителів Надія Слобода (вокал та бандура) й Маріанна Масенко (фортепіано). І, як зізнається мати, вони багато часу й старань вкладають у те, щоб дівчинка домоглася успіху. А ще вона гарно малює, пише вірші, творить музику…

– Я спочатку вагалася, чи не буде доньці важко. Але з часом зрозуміла, що ми робимо все правильно. А головне – Наталі подобається. Моя дитина – лідер. Дуже часто, коли виходить на сцену, то стає зовсім дорослою, бо розуміє, що повинна викладатися на повну для того, аби домогтися результату, який їй потрібен, заради якого вона працювала увесь час, – зворушливо мовить мати Надія Євгенівна.

А після сольного концерту Наталію Любінську  чекала поїздка до Польщі на Міжнародний конкурс «Талановиті діти». Там вона брала участь відразу у двох номінаціях – як вокаліст виконувала пісні «Вийди, вийди, Іванку» та колискову Роксолани, а як інструменталіст – зіграла на фортепіано «Баладу для Аделіни» та «Веселе негреня». Дівчинка здобула гран-прі з вокалу і перше місце як виконавець-інструменталіст. І, звичайно, нове запрошення на конкурс до Італії.

– Кому ти найбільше завдячуєш успіху? – поцікавились ми в Наталі Любінської.

– Мамі, бо вона багато вкладає часу і зусиль. І, звичайно, бабусі – весь одяг, в якому я виступаю, пошитий її руками. А ще татові й дідусеві – за підтримку і за те, що вони тішаться моїми успіхами.

Надія Євгенівна – вона також часто співає разом із донею (та й уся родина ця співуча) – просить висловити вдячність добрим людям, меценатам: народному депутату України Тарасу Юрику, голові Козівської райдержадміністрації Василю Вітровому, голові Козлівської ОТГ Володимиру Коліснику, голові «Самооборони Козівщини» Роману Мицу, директорам-аграрникам «Вікторія-92» Петру Пеляку та ТзВ «Слава» Василю Кривку.

Оксана ВОЛОШИНА

На фото: Наталя Любінська з нагородами-дипломами Gran-pri з вокалу і I-е місце як виконавець-інструменталіст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*