Кого ж обігрувати на власному полі, як не конкурента в турнірній таблиці?
Перше коло чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги тернопільська “Нива” завершила домашнім матчем проти житомирського “Полісся”, яке розташовувалося у турнірній таблиці на щабель вище від наших земляків, маючи перевагу в одне очко. Здавалося б, коли ще буде кращий шанс, набираючи очки, просуватися на лідируючі позиції. Але цим шансом жовто-зелені, на жаль, не скористалися. Мало того, вони примудрилися програти на власному полі не лідеру чемпіонату. Гості відкрили рахунок ще на початку першого тайму. Після помилки захисту господарів у власному штрафному майданчику, Андрій Шишигін зумів проштовхнути м’яча у ворота «Ниви» вже на 9 хвилині. До кінця поєдинку тернополяни мали достатньо часу, але так і не змогли реабілітуватися і врятувати ситуацію хоча б нічиєю. Фінальний свисток арбітра засвідчив перемогу житомирян з мінімальним рахунком 0:1.
Завдяки цій перемозі ФК «Полісся» піднімається на четверту сходинку турнірної таблиці у групі «А». Тернополяни ж опустилися на сьому.
У наступному турі, який відбудеться 22 вересня, наші земляки теж на домашньому стадіоні прийматимуть вінницьку «Ниву». Ця команда, хоч і посідає четверту сходинку турнірної таблиці, перебуває зараз не в найкращих кондиціях. До того ж 16 вересня головний тренер вінницької “Ниви” Денис Колчін подав у відставку. Він з командою не виконав завдання президента клубу на перше коло чемпіонату – зайняти місце не нижче другого… Перекладати провину на інших не хоче, а тому й написав заяву. Якщо її підпишуть, до Тернополя вінницька «Нива», вочевидь, приїде ще без наставника. Це хоч і незначний, але наш козир у протистоянні двох «Нив». Та чи скористаємося?