gazpostach

За ними плачуть Голівуд і в’язницяТисячу євро та 40 тисяч гривень втратив житель Підволочиського району, впустивши до хати незнайомців.

Невідомі чоловіки та жінка з дитиною зайшли на подвір’я жителя села Кам’янки 26 січня близько обіду. Почали розпитувати, чи не продається у селі житло. Господар, не підозрюючи лихого, розповів, що його сусіди давно виїхали з села, а  хату продають, тож непрохані гості стали просити їхні контакти. Поки чоловік шукав телефонні номери, шахраї розіграли свій сценарій. Жінка наробила лементу, мовляв, принесіть води, бо дитина втратила свідомість. Поки потерпілий метушився, допомагав привести малюка до тями, решту зловмисників спритно і непомітно обнишпорили  оселю й познаходили сховки з грошима та прикрасами.

Непрохані гості покинули помешкання, а господарі лише ввечері помітили пропажу грошей та ювелірних виробів. Довелося телефонувати в поліцію. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження, зловмисників розшукують.

У відділі комунікації ГУ НП в області вкотре застерігають не впускати до помешкання чужинців. Аферисти мають на меті лише одне – вивідати, де зберігаються заощадження, та викрасти їх.  Більшість з таких зайд добрі психологи та маніпулятори. Пам’ятайте, зняття поробів, продаж товару, обмін чи позика валюти або ж банальне прохання напитися води, найімовірніше завершиться втратою грошей.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*