gazpostach

Служба швидкої допомоги Тернопільщини інформуєЗа 30 червня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 229 викликів до пацієнтів, здійснили 73 госпіталізації; з них по  Тернополю обслужено  99 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 37 пацієнтів. За 30 червня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 2 виклики до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 2 ковідних пацієнти.

За останню добу поменшало викликів до ковідних хворих. Найбільше, як завжди, було викликів до  пацієнтів із серцево-судинними недугами та на різні критичні стани.  Також побільшало викликів на побутові травмування, ДТП та різні нещасні випадки.

30 червня о 4.48 бригада швидкої виїжджала на вул. Винниченка, до 93-річної пацієнтки. Зі слів постраждалої, увечері вона впала в кімнаті на підлогу й травмувалася. Із підозрою на закритий перелом шийки правої стегнової кістки  літню жінку, після наданої медичної допомоги, залишено вдома.

30 червня о 22.24 бригада швидкої виїжджала на вул. Транспортну в Тернополі, до однорічної пацієнтки. За словами рідних відомо, що дівчинці дали шматочок шоколадки, якою вона подавилася. До приїзду швидкої батьками було виконано прийом Геймліха. Із підозрою на стороннє тіло в глотці маленьку пацієнтку, після наданої медичної допомоги, залишено вдома, оскільки батьки від госпіталізації відмовилися.

30 червня о 16.50 районна бригада швидкої виїжджала у с. Вівся Козівського району, де уже не змогла надати допомогу 18-річному пацієнтові. Хлопця знайшли у посадці повішаним… Медики змушені були констатувати біологічну смерть, що настала до приїзду бригади швидкої. За результатами судово-медичної експертизи смерть настала унаслідок самогубства. Обставини смерті розслідують працівники поліції.

30 червня об 11.22 районна бригада швидкої виїжджала у с. Заздрість Теребовлянського району, до 25-річного пацієнта.  Чоловік через власну необережність упав з драбини, з висоти близько 2 метрів. Із травмою поперекового відділу хребта потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено у Теребовлянський травмопункт.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*