Повідомити новину

Поширити:

З чого почати планування
Не всі люди навіть у скрутних фінансових умовах наважуються на еміграцію, адже це дуже відповідальний крок. Але ті, хто готовий до кардинальних змін у своєму житті, відкидають всі сумніви. Це вірний вектор для мислення, бо осідати в обмеженнях нікому ще не допомагало. Інша справа, коли ви рішуче налаштовані все поміняти, просто важко визначитись з пріоритетністю.
Що потрібно для того, щоб виїхати за кордон? По-перше, потрібно визначитися з мотивами. У вас повинен бути чіткий вектор, щоб ви рухалися в правильному напрямку і не збилися зі шляху. По-друге, необхідно підготуватися – подбати про робочу візу, якщо це потрібно, підтягнути знання іноземної мови – тої ж англійської, німецької або польської. На жаль, в сучасних реаліях багато обману і шахрайства, тому, щоб захистити себе, потрібно підходити до цього максимально усвідомлено, і обирати лише перевірені джерела інформації, особливо про діючі вакансії.
Сервіс для знаходження гідної роботи та заробітку
Razem – це популярна українська біржа з ​​пошуку вакансій за кордоном. Іноземні роботодавці розміщують оголошення, на які може відгукнутися будь-який бажаючий. Щоб почати спілкування з представниками іноземних компаній, просто треба перейти на офіційний сайт. Всі актуальні пропозиції представлені в рамках великого списку з фільтрацією та сортуванням, обирайте найкраще для вас.
Правда, перед цим необхідно заповнити анкету. Це дуже важливий етап, який не слід пропускати. Від того, наскільки грамотно складено ваше портфоліо, залежить можливість працювати за місцем, яке вам підходить. Починається процес заповнення з вказівки особистої інформації, такої як ПІБ, стать, дата народження і громадянство. Також потрібно вказати свої контактні дані і найкращий спосіб зв’язку.
Про що писати в резюме?
Після цього потрібно перейти до наступного етапу – вкажіть, в яких сферах ви шукаєте роботу. Це поле не може бути порожнім, тому потрібно відзначити галочками 1-2 галузі. Також вкажіть, на яку спеціальність ви претендуєте. Важлива і додаткова інформація, яка може зацікавити потенційного замовника – біометричний паспорт, карта поляка або віза.
У вас запитають, коли ви готові приступити до стажування – найближчим часом або протягом одного, двох або трьох місяців; можете самостійно вибрати точну дату або натиснути «не знаю, просто готовий для пропозицій». Ну, і не забудьте завантажити фото і написати коротко про себе.
Варто почати з того, що воно повинно бути лаконічним – не потрібно перераховувати абсолютно всі свої достоїнства. Роботодавцю цікава конкретика – зробіть акцент на конкретних досягненнях, уміннях і практичних навичках.