gazpostach

Робота для учасників АТО

Протягом минулого року на Тернопільщині 185 демобілізованих учасників АТО знайшли роботу та відкрили бізнес

Упродовж 2018 року за сприянням у працевлаштуванні до обласної служби зайнятості звернулись 770 демобілізованих учасників АТО, яким було надано статус безробітного. З них 47 – мали інвалідність.

Найбільше їх звернулося до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості – 183, Бережанської – 91, Чортківської – 55, Гусятинської – 54 особи районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості. Про це повідомив директор ОЦЗ Василь Олещук.

185 учасників АТО вдалося працевлаштувати, з них 5 – за умови компенсацій роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 8 – відкрили власний бізнес, отримавши одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності, 22 були забезпечені тимчасовою роботою.

30 колишніх воїнів (з них 1 особа з інвалідністю) скористалися можливістю пройти профпідготовку, зокрема, навчалися за професіями – робітник фермерського господарства, бджоляр, водій тролейбуса; проходили курси цільового призначення за напрямом «Підприємець-початківець», стажувались у роботодавців за професіями – кухар, тракторист, водій автотранспортних засобів, бухгалтер, менеджер (управитель) з персоналу, оператор комп’ютерного набору та іншими. Після закінчення профнавчання 96,4 відсоток демобілізованих учасників АТО уже працюють.

На 1 січня 2019 року для 264 колишніх воїнів продовжується пошук місць праці.

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*