gazpostach

Політичної партія «Довіра» довела у суді право на участь в місцевих вибТернопільський окружний адміністративний суд прийняв рішення повністю задовольнити позов Тернопільської обласної організації політичної партії «Довіра» до Бучацької міської ТВК.

Отже, команда «Довіри» братиме участь у місцевих виборах 25 жовтня. Про це йдеться на сторінці політичної сили у Фейсбуці.

Зауважимо, що протизаконна ситуація виникла через те, що Бучацька міська територіальна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатів у депутати Бучацької міської ради від політичної партії «Довіра», посилаючись начебто на порушення вимог виборчого законодавства з боку політичної сили.

«Суд при розгляді даної справи був глибоко занепокоєний зухвалими, протиправними діями Бучацької територіальної виборчої комісії, яка двічі не виконувала вимогу щодо розгляду документів і реєстрації політичної партії «Довіра» на місцеві вибори, використовуючи свої дискреційні повноваження. Хоча, якщо уважно придивитись, то ці повноваження були виключно дискримінаційними», — інформують у повідомленні.

Представники політичної партії наголошують, що «Довіра» жодного разу не порушила закон, гідно пройшла всі суди, поновивши своє порушене політичне право обирати та бути обраним.

Команда політичної сили сподівається, що виборці належно відзначать намагання «Довіри» відновити справедливість та право на волевиявлення громадян, а також дадуть відповідну оцінку протиправним діям опонентам «Довіри».

Представники Тернопільської обласної організації політичної партії «Довіра» закликають виборців прийти на дільниці 25 жовтня та зробити свій правильний вибір.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*