Програли, але не соромно… Для чого тоді перемоги?
У дванадцятому турі, 6 жовтня «Нива» приймала київську «Оболонь», оскільки гра відбувалася вдома і після непогано проведеного поєдинку у Харкові вболівальники тернополян сподівалися, що «Нива» може зачепитися за очки, хай із досить непростим суперником.
Обидві команди з перших хвилин намагалися заволодіти ініціативою, тому точилася позиційна боротьба.
Перший небезпечний момент створили господарі на 17-й хвилині міг забивати півзахисник тернополян Ігор Семенина. Після його удару із середньої дистанції м’яч, вдарившись об газон, отримав незвичний рикошет, дезорієнтувавши голкіпера «Оболоні», який лише плечем зумів відвести загрозу.
Згодом Семенина виконував штрафний удар у небезпечній близькості від лінії карної зони киян, але воротар гостей знову впевнено зреагував на удар. У складі тернополян також непоганий момент мав Кисленко, але після його удару головою м’яч полетів над поперечиною.
Кияни також намагалися атакувати. Наприкінці тайму вони мали шанси відкривати рахунок, проте добре зіграв голкіпер «Ниви» Механів.
На початку другого тайму десь в чомусь активнішими були гості. Можливо й це призвело до пенальті.  Одинадцятиметровий «паненкою» пробив Слободян легко перехитриши Механіва – 0:1.
Далі тривала сумбурна гра із частими замінами. Можливо й десь гості могли й збільшити перевагу у рахунку. Тернополяни, лише наприкінці зустрічі  намагалися йти вперед, щоби змінити рахунок на табло. Спочатку невдало пробивав Гатала, а згодом кілька перспективних передач у штрафну киян так і змінили рахунок зустрічі – 0:1.
В.о. тренера «Ниви» Сергій Задорожний, піля поєдинку зазначив, що йому й команді не соромно за цю поразку, бо «Оболонь» хороша команда  серйозного рівня. І мовляв ми не знали як під неї підлаштуватися, хоча й хотіли у рідних стінах перемогти.
Зрештою, а для чого перемагати, чи не краще програвати аби не було соромно?..
«Нива» – «Оболонь» – 0:1 (0:0).
Гол: Слободян (57 пен.).
Після призначення нового тренера нічия у Луцьку
Після цієї поразки, нового тренера тернополянам справді довелося чекати недовго. Новим наставником жовто-зелених став як повідомила прес-служба «Ниви» «досвідчений спеціаліст Андрій Купцов», який донедавна працював у криворізькому «Кривбасі», де й розпочинав ігрову кар’єру. Майстер спорту, уродженець (1971 р. н.) Кривого Рогу також  виступав за донецький «Шахтар», львівські «Карпати», запорізьке «Торпедо» та донецький «Металург».
Тренерську кар’єру теж розпочинав у «Кривбасі». Після чого тривалий час працював у ФК «Олександрія» та львівських «Карпатах». Окрім того, тренував команду в Азербаджані.
Для багатьох вболівальників «Ниви», Климовський як тренер був надійнішим і симпатичнішим… Але для «Ниви» основне результат. Тож 10 жовтня, у 13 турі тернополяни вже з новим тренером у Луцьку зустрічалися з місцевою «Волинню» й нарешті здобули заліковий бал, зігравши з рахунком – 1:1.
Перший тайм пройшов майже у рівній боротьбі та й ударів по воротах також практично й не було. Ніби й команди й атакували, але не били по воротах, а може то так надійно грали захисники. Футболісти «Волині» виконали кілька кутових, а у «Ниви» якийсь напівмомент мав Кисленко.
У другому таймі команди заграли трішки активніше, може змерзли, осінь ж на дворі, а може вболівальники підганяли гравців збільшити атакуючі дії. Щось атакували, а щось били по ногах і т.д., зрештою купа жовтих карток у підсумку.  У тернополян пробував гольового щастя Гатала, а потім господарі також показали футбольні зуби.
Зрештою, а таки перший гол, забили тернополяни відзначився з-за меж штрафного майданчика Семенина, який пробив точно в кут чужих воріт – 0:1. Справді гарний гол, який шокував волинян.
Звичайно, що після пропущеного м’яча футболісти «Волині» намагалися зрівняти рахунок і вони пішли вперед, але щось у них ніяк не в’язалося в атаці. Проте все ж таки наприкінці зустрічі господарі поля зрівняли рахунок. На 87-й хвилині Кучеренко ударом головою вколотив м’яча у ворота тернополян.
«Волинь» (Луцьк) – «Нива» (Тернопіль) – 1:1 (0:0).
Голи: Кучеренко, 87 – Семенина, 64.
У 14-му турі, 15 жовтня «Нива» прийматиме «ВПК-Агро».