gazpostach

“Не бавтеся з долею держави під час війни”, – Дмитро Ярош розповів про своє ставлення до Зеленського

Екс-керівник “Правого сектору”, командувач “Української добровольчої армії” Дмитро Ярош закликав не бавитись під час війни долею держави, розглядаючи можливість балотування на виборах Президента країни Володимира Зеленського або Святослава Вакарчука.

В інтерв’ю “Українській правді” Дмитро  Ярош сказав, що відзначає Зеленського як людину, “яка створила цілу гумористичну імперію”. Він також наголосив, що має з Вакарчуком різний світогляд, але вважає лідера гурту “Океан Ельзи” патріотом. “Та краще би він зі сторони стояв і давав певні поради по напрямках, якими займався”, – додав екс-лідер “Правого сектору”.

Як відомо, і Володимира Зеленського, і Святослава Вакарчука соціологи розглядають як можливих кандидатів в президенти. При тому, що обоє вони не мають не тільки управлінського, але й будь-якого громадсько-політичного досвіду. Якщо не зважати на дуже короткий період, коли Вакарчук був обраний народним депутатом, але достроково склав повноваження. І не сприймати серйозно образ Голобородька, якого Зеленський зіграв в серіалі “Слуга народу”.

Можливо, для когось політичним досвідом буде і те, що у “95 кварталі” регулярно висміюють персони, які чимось не вгодили власнику “1+1” Коломойському. Але це зовсім інший, темний бік політики, і цей досвід Зеленського точно не красить.

Дмитро Ярош пояснив те, що у соцопитуваннях фігурують представники шоу-бізнесу, недорозвиненістю української політичної системи і назвав таке явище “неоколоніальним шляхом”. “Я ставлюся до цього безумовно негативно”, – сказав бойовий командир, який пройшов і Майдан, і запеклі бої українсько-російської війни. А російська пропаганда і досі лякає дітей «Правим сектором».

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*