У 14-му турі 15 жовтня «Нива» приймала «ВПК-Агро» (Вишневе, Дніпропетровщина), і від цього поєдинку вболівальники тернополян, які вже заскучали за перемогами «Ниви», очікували лише позитивного результату. Хоча в обох поєдинках минулого сезону «ВПК-Агро» вигравав у тернопільських футболістів, але у цьому сезоні футболісти із Дніпропетровщини особливо зірок не хапають, маючи до цього матчу дві гри в запасі, посідали третє місце знизу турнірної таблиці. Зрештою, мабуть, і тренер тернополян Андрій Купцов прагнув будь-що здобути перемогу у першому для нього поєдинку на домашній арені. Тож з перших хвилин футболісти «Ниви» активно розпочали гру і намагалися заволодіти ініціативою. Хоча досить швидко темп гри сповільнився і гольових моментів не виникало аж до 15-ї хвилини, коли Андрій Скакун після розіграшу штрафного з лівого флангу навісив, а Сергій Кисленко головою відправив м’яч у сітку воріт – 1:0 на користь тернополян.
Після забитого м’яча здавалося, що «ВПК-Агро» намагатиметься гостріше грати в атаці, проте  господарі добре грали в захисті, не даючи вільного простору суперникам. А на 31-й хвилині знову відзначився 23-х річний уродженець Харківщини Сергій Кисленко, забивши свій п’ятий м’яч у сезоні. Форвард взяв гру на себе і пробив у ближній кут, після рикошету від гравця гостей м’яч опинився у воротах – 2:0. Забезпечивши для себе комфортну перевагу і зважаючи на рахунок, тернополяни переможно завершили перший тайм. Ще у першому таймі запам’ятався небезпечний удар півзахисника «Ниви» Ігоря Семенини у дальню дев’ятку, але трішки забракло влучності.
У другому таймі футболісти «ВПК-Агро» грали активніше, але моментів у них практично не було та й надійно відіграв голкіпер «Ниви» Максим Механів. Натомість, господарі контролювали хід поєдинку і їхні контрвипади були набагато гострішими. Наприклад, на 60-й хвилині міг відзначитися Ігор Гатала, але з гострого кута пробив повз ворота. У гостей ніяк не клеїлися атакувальні дії, а без голів перемог не буває. Наприкінці зустрічі тренер тернополян провів серію замін, і футболісти «Ниви» спокійно довели гру до переможного завершення.
«Нива» (Тернопіль) – «ВПК-Агро» (Вишневе) – 2:0 (2:0).
Голи: Сергій Кисленко (15, 31).
У 15 турі 24 жовтня тернополяни гратимуть на виїзді із ФК «Краматорськ».