gazpostach

Іспанського тенісиста дискваліфікували на 4 роки за ставки прямо на кортіВін став першим в історії, хто попався на кортсайдінге – повідомляє портал Bookmaker Ratings.

Організація Tennis Integrity Unit завершила розслідування проти іспанського тенісиста Херарда Жозефа Платер Родрігеса. Гравця без рейтингу ATP підозрювали в кортсайдінге – забороненої практиці, яка полягає в передачі рахунку на табло з матчу третій стороні для ставок на спорт.

Розслідування показало, що в липні 2019 року Родрігес брав участь в турнірі ITF M15 в американському Піттсбурзі. Співробітники TIU встановили, що Херард повідомляв про хід матчу прямо на корт, а хтось із його друзів вантажив гроші на букмекерських конторах. Крім того, в червні того ж року спортсмен зробив 75 ставок на сайтах БК на тенісні матчі. Професійним атлетам заборонено заряджати гроші в будь-яких формах.

Тенісиста дискваліфікували на чотири роки від участі в будь-яких матчах і оштрафували на 15 тисяч доларів. Херард став першим тенісистом, який попався на кортсайдінге. Бан можуть скоротити на шість місяців при зразковій поведінці і відсутності подальших порушень. Про це повідомила прес-служба Tennis Integrity Unit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*