gazpostach

9 квітня «Про бізнес і життя» тернополянкам розкаже бізнес-леді Марина АвдєєваУже доброю традицією стали зустрічі тернополянок з відомими в Україні, талановитими, успішними леді, які надихають і стають прикладом для наслідування. Ці зустрічі у Тернополі влаштовує керівниця «Всеукраїнської платформи «Жінки в бізнесі» в Тернопільській області, засновниця ТМ «Fruit Art Home Jam» Ольга Навроцька. Цього разу вона запросила до спілкування з тернополянками керуючу акціонерку однієї із провідних страхових компаній України «Арсенал Страхування» Марину Авдєєву.

Зустріч розпочнеться о 16.00 год. у готельно-ресторанному комплексі “Avalon Palace”.

«Марина Авдєєва – щира, відкрита до спілкування, успішна жінка, яка з радістю ділиться досвідом з іншими і усім бажає самореалізації, розвитку і радості від життя. Тернополянки зможуть почути її поради – як пережити складні моменти, зберегти віру в себе, упевнено іти до мети і як поводитись, коли ти уже на вершині. Жінки матимуть можливість запитати Марину Авдєєву усе, що цікавить. Сподіваюся, що кожна тернополянка, яка відвідає цей захід – проведе час з користю, зрозуміє, що треба, аби зробити своє життя ще кращим і отримає задоволення від спілкування», – розповідає Ольга Навроцька.

Захід організовують, щоб зібрати кошти на лікування маленького тернополянина – Максимчика Антонишина, з діагнозом спинально-м’язева атрофія 2 типу. Організація «Жінки в бізнесі» закликає тернополян стати партнерами заходу чи відвідати цю зустріч і таким чином допомогти сім‘ї Антонишиних здолати недугу.

тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини,  зустріч,  бізнес,  Авдєєва

тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини,  зустріч,  бізнес,  Авдєєва

Катерина Богуславська

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*