«Зоряний» турнір у Кременці

Турнір пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря уже давно став традиційним. Щороку до Кременця злітаються зірки українського армспорту серед юнаків та юніорів, які заявили про себе на престижних чемпіонатах. Незмінним організатором та натхненником цих змагань є наш земляк, багаторазовий чемпіон світу, а нині – голова Тернопільського обласного осередку федерації армспорту України Андрій Пушкар.

Цьогорічний, уже дев’ятий турнір, зібрав молодих спортсменів з Львівщини, Рівненщини, Тернопільщини, Закарпаття, Чернівців і, звичайно, Кременця.

Назвати всіх переможців турніру – забракне газетної площі. Адже найсильніших виявляли у кожній ваговій і віковій категорії. Та особливою наполегливістю і натхненням, серйозною фізичною та технічною підготовкою вирізнялися вихованці Андрія Пушкаря – Святослав Бочков, Віталій Дядюк, Юрій Селецький, Назарій Савелюк, Максим Поліщук, Дмитро Шемчук…

Упевнено та цілеспрямовано до вершин світового рівня іде студент Кременецької гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка Сергій Точинський. Сподівання тренера і цього разу не були марними.  Незважаючи на травму лівої руки, Сергій на Всеукраїнському турнірі пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря показав блискучий результат – виборов «золото» на ліву та праву руки і таким чином успішно пройшов відбірковий тур на чемпіонат України з армспорту, який заплановано на 15-18 квітня цього року в Одесі.

Віктор ХМІЛЕЦЬКИЙ,

голова Кременецької районної організації НСЖУ      

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*