У Тернополі проведуть Східноєвропейський Кубок з аквабайку та етапи Чемпіонату світу з водно-моторного спорту

25-27 серпня на Тернопільському ставі проходитимуть Східно-європейський Кубок з аквабайку (фрістайл), етап чемпіонату світу з водно-моторного спорту у класі F500, етапи чемпіонату Європи з водно-моторного спорту у класах F250 та F125 та Кубок міського голови у класі F 550, – інформує прес-службаТернопільської міської ради. Так, впродовж дня 25 серпня (п’ятниця) в районі відпочинкової зони «Циганка» відбуватимуться тренувально-показові виступи з аквабайку. В цей самий час в районі Набережної ставу в парку Шевченка з 13 години проходитимуть кваліфікаційні заїзди чемпіонату світу з водно-моторного спорту. А урочисте відкриття цієї спортивної імпрези заплановане на 26 серпня (субота) на 18 годину (сцена біля причалу).

Змагання водно-моторників продовжуватимуться 27 серпня, у неділю, і о 18 годині учасників дійства та тернополян і гостей міста чекає церемонія закриття змагань, після якої з 18 години 30 хвилин проходитиме святковий концерт до  Дня міста за участі провідних тернопільських гуртів та виконавців.

До речі, прийом заявок від спортсменів на участь у змаганнях ще триває. За попередніми даними, на вже зголосилося 48 учасників з різних областей України, а також з 12 країн – Австрії, Угорщини, Італії, Польщі, Білорусі.

Додамо, що Міжнародний водно-моторний союз схвалив проведення змагань у Тернополі щороку, в останні вихідні серпня, до 2020 року.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*