Туристичне Тернопілля презентували у Лондоні

Комунальне підприємство Тернопільської обласної ради “Тернопільський обласний інформаційно -туристичний краєзнавчий центр” уперше приймає участь у престижній спеціалізованій міжнародній виставці World Travel Market London. Тут представили туристичний потенціал нашого краю.

 Тернопільська область взяла участь у виставці у складі національного стенду України. Нині Тернопілля активно розвивається у туристичній сфері, тому участь у туристичних виставках на міжнародних аренах – є одним з засобів промоції нашого краю. Це дозволяє залучати потенційних міжнародних туристів, отримувати нових бізнес-партнерів, укладати взаємовигідні контракти.
Разом з представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, керівниками туристичної галузі Києва, Львова, Харкова, Одеси, ми відвідали семінари,круглі столи,презентації туристичних продуктів, де обговорювалися нові технології, та надання якості послуг у туристичній сфері.
Керівник туристичного центру Володимир Демчишин провів ряд перемовин щодо співпраці з представниками туризму Євросоюзу. Також на запрошення білоруських партнерів, які готові провести захід у форматі круглого столу та співпрацювати з Тернопіллям, область отримала запрошення приїхати з презентацією туристичної галузі у гості до Мінська.
Під час офіційного відкриття туристичної виставки да українського стенду завітали і представники дипломатії, зокрема – Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії.
Директор комунального підприємства Тернопільської обласної ради ” Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр” Володимир Демчишин передав організаторам заходу вітання від голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука і презентаційний подарунок – книги про Тернопілля, а також запросив представників бізнесу у нашу область для ознайомлення з Тернопільщиною з метою розвитку партнерства і залучення додаткових інвестицій. Адже приплив нових ідей, грошей в економіку області можливий і через розвиток нових ринків у галузі туризму.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*