Тернопільська ОДА розпочинає співпрацю з банками

Про організацію впровадження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва йшлося під час наради керівництва області з представниками банківських установ, які є банками-партнерами Німецько-Українського фонду, – «Укргазбанку», «Ощадбанку» та ПАТ «KredoBank».

Як поінформувала директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галина Воляник, Тернопільщина першою підготувала і зареєструвала Порядок, презентація якого відбудеться 6 вересня.

З обласного бюджету спрямовано 900 тис. грн. на:

* придбання устаткування, обладнання та інших основних засобів виробничого призначення;

* модернізацію технологічного процесу виробництва або основних засобів, машин та обладнання тощо;

* придбання, будівництво або реконструкцію приміщень, необхідних для розширення діючих підприємств або створення нового виробництва.

Кредитувати будуть лише підприємства, які зареєстровані на території Тернопільської області і сплачують податки. Максимальна сума кредиту для суб’єкта малого та середнього підприємництва – 100 тис. євро. Відсоткова ставка за кредитом – 7,5%.

Обласна державна адміністрація максимально підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток бізнесу на території області. Про це зазначив голова ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками банків-партнерів Німецько-Українського фонду.

«Я вдячний представникам банківського сектору, котрі є партнерами наших програм. Спільна робота дала можливість працювати з потужними суб’єктами господарювання, а також забезпечила створення 302 юридичних та 2,5 тисяч фізичних осіб-підприємців. Я дуже ціную таку динаміку!» – наголосив Степан Барна.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*