Тарас ЮРИК: «Успіх на виборах зумовлений втіленням інфраструктурних проектів»

Поліпшення економічного стану та умов для розвитку бізнесу, залучення інвестицій, створення нових робочих місць, наповнення коштами бюджетів громад і реалізація проектів щодо розвитку інфраструктури – це першочергові завдання, які стоять перед головами Товстенської і Дорогичівської ОТГ. «Я переконаний, що очільникам об’єднаних громад вдасться втілити ці плани і за п’ять років будемо обговорювати результати та масштаби реалізованих проектів», – зазначив народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик на прес-конференції, яку 4 травня провів спільно із новообраними головами ОТГ.

Нагадаємо, 29 квітня в Україні відбулися перші вибори у 40 об’єднаних територіальних громадах. У Тернопільській області вибори голів та місцевих депутатів провели у Товстенській селищній та Дорогичівській сільській ОТГ.  На Тернопільщині дві з двох об’єднаних територіальних громад очолили кандидати від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

«За останні три роки партія «Блок Петра Порошенка» і влада, яка представляє цю політичну силу, роблять усе можливе, щоб інфраструктура в області стала кращою; щоб реформувати усі галузі. Результати проведених робіт є очевидними. Усі бачать, що ремонтують дороги, розбудовують соціальну інфраструктуру, проводять заходи з енергозбереження, в рази поліпшують умови навчання у школах і дитячих садочках. Також стабілізовано ситуацію у галузі охорони здоров’я. Ми перебуваємо на етапі впровадження медичної реформи, яка дасть можливість отримати якісні послуги», – каже народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик.

За словами Тараса Юрика, саме конкретні кроки, проекти, втілені останніми роками, стали головним фактором, який зумовив успіх партії на виборах.

«Очікування людей є дуже великими, вони хочуть бачити конкретні кроки. Ми, власне, їх і робимо. Нашим кандидатам, як головам селищної і сільської  рад, ще до виборів вдалося реалізувати багато конкретних справ у своїх громадах. А оскільки громади вже утворені, то можливості в них ще більші. Отже, зможуть показати конкретні підсумки роботи, продемонструвати, як дбають про людей і як в результаті цього покращилося їх життя в громаді», – наголошує Тарас Юрик.

Кандидат від «БПП «Солідарність» Іван Проданик отримав майже 90% голосів виборців

Іван Проданик, який очолив Товстенську селищну об’єднану територіальну громаду, два з половиною роки був головою смт Товсте. На виборах в ОТГ він отримав майже 90% голосів виборців.

«Найперше, плануємо зробити дорогу Товсте – Головчинці, щоб люди побачили це і повірили в децентралізацію. Сподіваємося, якщо не цього року, то наступного такі проекти зможемо втілити, – ділиться новообраний голова Товстенської селищної об’єднаної територіальної громади Іван Проданик. – Нам потрібно відремонтувати дороги, розбудувати інфраструктуру. Також маємо намір відкрити адмінбудівлю – ЦНАП, зробити будинок для старости в селі Головчинці».

«Працюю з цим головою вже не перший рік. Вже багато проектів втілили разом. Наразі нагальні питання – це ремонт тротуарів, встановлення вуличного освітлення. Думаю, успішно виконаємо подальші завдання спільно з нашою командою», – розповідає новообраний депутат селищної ради Товстенської ОТГ Василь Романюк.

«Одна з головних проблем Дорогичівської ОТГ – віддаленість сіл від центру громади. Найближчим часом її планують вирішити. Для цього нам потрібно виконати дуже багато роботи. Дороги нашої об’єднаної територіальної громади – це найболючіше питання. Люди повірили в те, що я його вирішення доведу до кінця, – каже новообраний голова Дорогичівської сільської ОТГ Микола Бесащук. – Основні надходження до бюджету ми чекаємо від земельного податку. Важливою є також співпраця з підприємцями. Будемо запускати цегельний завод, вже знайшли інвестора. Є також плани щодо встановлення сонячних батарей, розроблено проект на 30 гектарів землі. Сподіваюся, що він буде реалізований цього року».

«Незважаючи на безпрецедентну купівлю голосів опонентами, ми отримали переконливу перемогу»

Перемога кандидатів від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вкотре продемонструвала, що українці – розумна нація і можуть відрізнити конкретні справи від популізму, наголошує народний депутат України Тарас Юрик. За його словами, вибори, які відбулися 29 квітня в Тернопільській області, супроводжувалися безпрецедентною купівлею голосів.

«Те, що відбувалося на цих виборах, наштовхує лише на один висновок: нас хтось хоче затягнути у прірву деградованого суспільства. Для мене є неприпустимою купівля голосів. Це здійснювала відома політична партія.  Кошти витрачали величезні. Очільниця цієї партії планує іти в президенти. Дивно, звідки беруться мільйонні суми для того, щоб купити голоси людей? Іншого припущення, що це – допомога від небратньої країни (Росії – ред.), немає. Однак такий шлях до влади не може бути правильним. Український народ розуміє, хто робить конкретні справи, а хто займається популізмом», – заявив під час прес-конференції народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик.

Тарас Юрик також зазначив, що з таким явищем, як купівля голосів, будуть боротися, виявляти факти й інформувати суспільство  про них.

Новоутворені громади будуть мати підтримку від держави для розбудови інфраструктури

Перед новоутвореними громадами поставлено завдання – реалізувати низку програм і проектів. У цьому матеріальну і консультативну підтримку Товстенська і Дорогичівська ОТГ отримають від держави.

«Новоутворені громади отримають кошти для старту. На сьогодні  передбачено достатньо коштів у держбюджеті для розбудови інфраструктури ОТГ на початковому етапі. В подальшому будуть залучати регіональні ресурси, що дасть можливість реалізувати низку програм», – зазначив народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*