Танцівниця з Тернополя стала Miss Ukrainian Canada

«Конкурс «Міс українська Канада» уже 60 років є справжнім святом української культури, таланту та мистецтва. Мета проекту – познайомити аудиторію з Україною, об’єднати українську молодь з різних куточків Канади, презентувати її творчий потенціал, а також донести до загалу інформацію про важливу роль волонтерства і соціальних ініціатив. Цьогоріч Ірина Джумак з Тернополя стала переможницею у конкурсі для представниць української діаспори – Miss Ukrainian Canada.

На конкурсі Ірина представляла місто Місісага, провінція Онтаріо, але рідне місто Тернопіль, за словами дівчини, в її серці назавжди. Саме тут вона розпочала кар’єру професійної танцівниці, стала членом Національної танцювальної ліги. А сьогодні за океаном вчиться у York University в Торонто та продовжує улюблену справу: працює викладачем в танцювальній студії, вона – суддя Федерації танців Онтаріо.

Ірина отримала титул Miss Best Social Project та 1000 канадських доларів на реалізацію своєї соціальної ініціативи.

У Канаді Ірина Джумак багато працює з дітьми, тож знає про їх потреби та мрії. Саме тому, коли за умовами конкурсу дівчині потрібно було запропонувати соціальний проект, вона не вагалася та присвятила цю можливість вихованцям з особливими потребами навчально-реабілітаційного Центру «Мозаїка» у Броварах, пише “Укрінформ”. Ідею Джумак підтримав спонсор соціальних проектів – канадська громадська освітня організація Open World Learning Society.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*