Привітали сина загиблого в АТО військового

 Напередодні  Дня знань представники Головного управління ДФС у Тернопільській області завітали до  Копичинців Гусятинського району. Саме там з бабусею проживає 13-річний Сергійко – син загиблого у зоні АТО військового Миколи Шевченка. 

У першого заступника начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Марії Мельник та голови первинної профспілкової організації Андрія Вегери була важлива місія – привітати школяра з початком навчального року і вручити йому цінний подарунок – мобільний телефон.

Восьмикласник Сергій навіть дещо засоромився від такої несподіваної уваги, хоча дуже зрадів і гостям, і подарунку. Школяр розповів, що навчається у спортивному класі і найбільше йому до вподоби футбол.

З нетерпінням хлопець дочекався Першовересня, який подарував зустрічі з учителями та однокласниками. Однак початок вересня – то і біль для хлопця, адже  батько Сергія, уродженець села Зеленче Теребовлянського району Микола Шевченко, трагічно загинув у зоні АТО від кулі снайпера два роки тому – 2 вересня 2016 року.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*