Повний розклад матчів чемпіонату Європи-2016

210 червня у Франції стартує фінальна частина чемпіонату Європи з футболу, в якій братимуть участь 24 національних збірних. Серед них – і збірна України, якій жереб визначив у суперники в групі С команди Німеччини, Польщі та Північної Ірландії. До вашої уваги повний розклад матчів Євро-2016 (початок матчів вказано за київським часом).

Груповий етап (час початку матчів – київський)

10 червня, 22:00: Франція – Румунія – група A
11 червня, 16:00: Албанія – Швейцарія – група A
11 червня, 19:00: Уельс – Словаччина – група B
11 червня, 22:00: Англія – ​​Росія – група B
12 червня, 16:00: Туреччина – Хорватія – група D
12 червня, 19:00: Польща – Північна Ірландія – група C
12 червня, 22:00: Німеччина – Україна – група C
13 червня, 16:00: Іспанія – Чехія – група D
13 червня, 19:00: Ірландія – Швеція – група E
13 червня, 22:00: Бельгія – Італія – ​​група E
14 червня, 19:00: Австрія – Угорщина – група F
14 червня, 22:00: Португалія – ​​Ісландія – група F

15 червня, 16:00: Росія – Словаччина – група B
15 червня, 19:00: Румунія – Швейцарія – група A
15 червня, 22:00: Франція – Албанія – група A
16 червня, 16:00: Англія – ​​Уельс – група B
16 червня, 19:00: Україна – Північна Ірландія – група C
16 червня, 22:00: Німеччина – Польща – група C
17 червня, 16:00: Італія – ​​Швеція – група E
17 червня, 19:00: Чехія – Хорватія – група D
17 червня, 22:00: Іспанія – Туреччина – група D
18 червня, 16:00: Бельгія – Ірландія – група E
18 червня, 19:00: Ісландія – Угорщина – група F
18 червня, 22:00: Португалія – ​​Австрія – група F

19 червня, 22:00: Швейцарія – Франція – група A
19 червня, 22:00: Румунія – Албанія – група A
20 червня, 22:00: Словаччина – Англія – ​​група B
20 червня, 22:00: Росія – Уельс – група B
21 червня, 19:00: Півн. Ірландія – Німеччина – група C
21 червня, 19:00: Україна – Польща – група C
21 червня, 22:00: Хорватія – Іспанія – група D
21 червня, 22:00: Чехія – Туреччина – група D
22 червня, 19:00: Угорщина – Португалія – ​​група F
22 червня, 19:00: Ісландія – Австрія – група F
22 червня, 22:00: Швеція – Бельгія – група E
22 червня, 22:00: Італія – ​​Ірландія – група E

Плей-офф

1/8 фіналу

25 червня, 16:00: Друге місце в групі A – Друге місце в групі C – Матч 1

25 червня, 19:00: Перше місце в групі B – Третє місце в групі A / C / D – Матч 2

25 червня, 22:00: Перше місце в групі D – Третє місце в групі B / E / F – Матч 3

26 червня, 16:00: Перше місце в групі A – Третє місце в групі C / D / E – Матч 4

26 червня, 19:00: Перше місце в групі C – Третє місце в групі A / B / F – Матч 5

26 червня, 22:00: Перше місце в групі F – Друге місце в групі E – Матч 6

27 червня, 19:00: Перше місце в групі E – Друге місце в групі D – Матч 7

27 червня, 22:00: Друге місце в групі B – Друге місце в групі F – Матч 8

1/4 фіналу

30 червня, 22:00: Переможець матчу 1 – Переможець матчу 3 – ЧФ1
1 липня, 22:00: Переможець матчу 2 – Переможець матчу 6 – ЧФ2
2 липня, 22:00: Переможець матчу 5 – Переможець матчу 7 – ЧФ3
3 липня, 22:00: Переможець матчу 4 – Переможець матчу 8 – ЧФ4

1/2 фіналу

6 липня, 22:00: Переможець ЧФ1 – Переможець ЧФ2 – ПФ1
7 липня, 22:00: Переможець ЧФ3 – Переможець ЧФ4 – ПФ2

Фінал

10 липня, 22:00: Переможець ПФ1 – Переможець ПФ2

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*