Потуторська громада отримала шкільний автобус

У день великого християнського свята – Введення Пресвятої Богородиці в храм,  ще одна радісна  місцева подія відбулась у Потуторах Бережанського району.  Місцевій громаді  вручили шкільний автобус. У церемонії взяли участь керівники області, народний депутат України Тарас Юрик, депутати рад різних рівнів.

2Звертаючись до громади, очільник обласної ради Віктор Овчарук зазначив:

«Нині обласна рада ставить собі за мету реформування системи надання освітніх послуг, підвищення якості і результативності шкільної освіти, формування нового освітнього простору; забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти в сільській місцевості шляхом створення опорних навчальних закладів; створення в усіх школах області відповідних умов для впровадження з 2018/2019 навчального року нового Державного стандарту початкової загальної освіти; доступ до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами; охоплення дітей дошкільного віку дошкільною освітою. Шкільний автобус – це ще один крок у цьому напрямку. Ми також долучились до нинішньої події. Так, разом із освітньою субвенцією у розмірі 1 млн 190 тис. грн. з обласного бюджету виділено 510 тис. грн. 

3я шкільного автобуса було виділено 1 млн. 166 тис. грн. освітньої субвенції».

Окрім цього на міський бюджет Бережан для придбанн

Віктор Овчарук запевнив, що і надалі обласна рада працюватиме у напрямку забезпечення  можливостей доступу дітей у сільській місцевості до якісної освіти та вручив відзнаки обласної ради ініціаторам закупівлі шкільного автобуса для громади.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*