Після дев’ятого туру вищої ліги чемпіонату області з футболу команди пішли на канікули. Тим часом у першій лізі (група «Б») відбувся перенесений поєдинок 3 туру, в якому зустрічалися ФК «Тернопіль-Педліцей» та хоростківська «Зоря». Гості легко переграли молодих ліцеїстів – 5:0.
На початку матчу хоростківчани заволоділи перевагою і не відпускали її до фінального свистка. Початок розгрому суперників поклав Сергій Олексюк. Незадовго ліцеїсти залишили самого Петра Сокола і той без проблем поцілив в нижній кут воріт – 0:2. А в середині першого тайму ударом зі штрафного відзначився капітан «Зорі» Олександр Нетеча (0:3).
У другому таймі за дощової погоди хоростківська команда реалізувала стандарт. Цього разу удар завдавав Петро Сокіл. А крапку в матчі поставив гарматним ударом під поперечину Віталій Кухарук.
Цим матчем завершується перше коло в обласному чемпіонаті. Команди йдуть на майже місячну перерву. Поновляться змагання у першій лізі 22 липня.