Михайло ГОЛОВКО: «Вимагаємо проведення всеукраїнського референдуму з питання продажу землі»

Уряд Гройсмана заявляє, що на вимогу Міжнародного валютного фонду потрібно запроваджувати ринок землі. Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вважає ініціативу Гройсмана незаконною, неконституційною і такою, що суперечить вимогам українського суспільства. Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат України свободівець Михайло Головко.

“Більше 80% українців вважають, що земля – не товар, а життєвий простір для існування нації. Ми вимагаємо проведення всеукраїнського референдуму з питання продажу землі, який би показав волю народу”, – зазначив свободівець.

Націоналіст зауважив, що успішні країни не продають землю, а українська влада підштовхує своїх громадян до висновку, що обійтися без зовнішніх кредитів і запозичень неможливо, і розпродати землю та стратегічні підприємства – єдиний вихід.

“Замість того, щоб стимулювати розвиток фермерства, створювати сільгоспкооперативи, допомагати селянам, влада націлилася за безцінь оптом і вроздріб розпродати Україну. “Свобода” виступає проти вільного ринку землі. Ми розробляємо законопроект “Про український державний земельний банк”, який дозволить охочим продати свою землю, але тільки державі і за гідною ринковою ціною. А ті, хто хоче обробляти землю, зможуть отримати її в оренду, а також одержати кредити та техніку в лізинг і займатися фермерством. Земля має належати державі і українським громадянам, щоби наш народ не залишився на узбіччі життя”, – наголосив Михайло Головко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*