Коли патріотизм на першому місці

У Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі відбувся   Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, в якому взяли участь представники 19 областей України. Тернопільщину представляли  вихованці Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Білецька Таміла, Вальчук  Павло, Гудима Лілія, Чайковська Мар’яна.
Вихованці ТОЦЕНТУМ виступили з презентацією «Моя мала Батьківщина», пройшли навчання у  Школі першої медичної допомоги «Швидко, вчасно, першокласно», взяли участь у майстер-класах по традиційному ужитковому мистецтву і національній символіці «Українське містечко»,  тренінгових заняттях .
Учасники Фестивалю відвідали Національний музей історії України та виставу «Всюди один… Свічка на вітрі» в Київському академічному театрі ім. Лесі Українки.
За активну громадянську і життєву позицію, досягнення у сфері патріотичної роботи, оригінальне та креативне висвітлення національно-патріотичної діяльності команду області нагороджено грамотою Національного еколого-натуралістичного центру .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*