Капітальний ремонт шляхопроводу неподалік Скали-Подільської у розпалі

8 років водії їздили лише однією смугою руху на шляхопроводі  на трасі Бучач – Чортків  –  Скала-Подільська. Міст розташований над залізничною колією міжнародного сполучення, тож його неналежний стан  створював незручності для водіїв і загрожував залізничникам.

Нагадаємо, розпочали капремонт шляхопроводу у 2009 році, однак через припинення фінансування підрядник покинув об’єкт з підходами без належного нагляду. За 8 років навіть полагоджена частина зазнала руйнувань. Більш-менш придатною для проїзду була лише права частина мосту.

У 2017 році на завершення капітального ремонту Служба автомобільних доріг у Тернопільській області отримала транш з держбюджету.  На ремонтні роботи передбачено 7 260 800 гривень.

Підготовка мосту до капремонту завершена. Нещодавно проводилися ремонтно-будівельні (бетонні) роботи на прогоновій будові шляхопроводу.

«Безпека водіїв – пріоритетне завдання Служби доріг. Шляхопроводи над залізничними коліями – об’єкти особливої небезпеки. Капітальний ремонт цього шляхопроводу плануємо завершити наприкінці жовтня. Оперативності заважає те, що роботи завжди узгоджуються із рухом на залізниці», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*