Спільно рухатися далі

Меморандум про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Асоціацією об’єднаних територіальних громад підписали заступник голови ОДА Олег Валов та голова Асоціації Олександр Корінний.

Мета меморандуму – налагодження системної взаємодії між сторонами задля сприяння децентралізації та впровадження реформи місцевого самоврядування, забезпечення прав та інтересів об’єднаних громад Тернопілля.

«Тернопільщина – один із лідерів в Україні за кількістю створених об’єднаних територіальних громад. Сьогодні у нас працюють 42 ОТГ, а ще 5 подали документи до ЦВК. Також в області є 10 громад, які вже увійшли в Асоціацію, і ще 4 висловили наміри про вступ. Такі об’єднання допомагають відстоювати інтереси громад, ділитися досвідом, примножувати свої статки завдяки залученню інвестицій, участі в міжнародних грантах і проектах», – наголосив Олег Валов.

Також він зазначив, що Тернопільська обласна державна адміністрація підтримує процеси об’єднання і завжди відкрита до співпраці.

«Мені дуже приємно, що Тернопільська облдержадміністрація завжди була і залишається флагманом у питаннях децентралізації, адже успіх громад – це успіх Тернопільщини. Тому, підписавши цей меморандум, ми закріплюємо спільні наміри рухатися далі. Також хочемо продовжити спільне інформування, консультування та проведення заходів для того, щоб інтереси тернопільських громад були представлені на усіх рівнях. Впевнений, що і надалі найкращі показники існування громад будуть саме на Тернопільщині», – зазначив Олександр Корінний.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*