gazpostach

Засудили «доларового» фальшивомонетникаЗа матеріалами Служби безпеки України Тернопільський міськрайонний суд засудив учасника міжрегіонального злочинного угруповання, яке займалося підробкою іноземної валюти, повідомили у секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області.

Співробітники спецслужби встановили, що двоє жителів Львова, використовуючи професійне поліграфічне обладнання, налагодили друк високоякісних фальшивих банкнот номіналом сто доларів у особливо великих розмірах. Готову «продукцію» чоловіки реалізовували у Тернопільській та Львівській областях.

Правоохоронці затримали зловмисників у липні 2017 року в приміщенні однієї з рекламних агенцій Львова під час друку чергової партії фальшивої валюти. На момент затримання вони встигли виготовити майже сорок тисяч заготовок підроблених стодоларових купюр, вартість яких за курсом НБУ перевищувала б сто мільйонів гривень.

Суд визнав одного із фігурантів справи винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 15 та ч. 3 ст. 199 Кримінального кодексу України і призначив покарання у вигляді штрафу на суму 102 тисячі гривень.

Судовий розгляд стосовно другого фігуранта справи триває.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*