gazpostach

Віктор Шумада: “Неспроможність Уряду Зеленського довела економіку країни до того, що під загрозу скорочення потрапляють 130 тис. медпрацівників”Сьогодні неспроможність Уряду Зеленського довела економіку країни до того, що під загрозу скорочення потрапляють 130 тис. медпрацівників. Не допустити такого ганебного явища, а також виплатити медикам заборгованість по заробітній платі вимагає наша команда «Європейська Солідарність».

«Відповідна ініціатива зафіксована у наших зверненнях, які ми направляємо у місцеві ради для розгляду на сесіях. Як голова фракції «Європейська Солідарність» у Тернопільській районній раді таке звернення уже також зареєстрував», – про це зазначив Віктор Шумада на своїй сторінці у Facebook.

Lосить серйозна проблема, адже коронавірусна криза вдарила по економіці і, водночас, непрофесійні дії влади цю кризу поглибили.

«Задекларовані владою зарплати середнім медичним працівникам у розмірі від 13,5 тис. грн, а лікарям – від 20 тис. грн. у проєкті Державного бюджету передбачені лише для 200 тис. осіб середнього медичного персоналу та 90 тис. лікарів. Що роботи ще 130-ом тисячам медпрацівників, на яких заробітної плати на розрахували, – очевидно. Зекономлені на них гроші владі вигідніше спрямувати на велике будівництво, заробити на цьому, а не давати ці кошти людям!», – наголосив Віктор Шумада.

У зв’язку з цим депутати від партії «Європейська Солідарність» вимагає:

* негайно погасити заборгованість з виплати заробітної плати медичним працівникам;

* вжити невідкладних заходів для недопущення скорочення посад медичних працівників;

* у проєкті Державного бюджету на 2022 рік передбачити  фінансування сфери охорони здоров’я у повному обсязі.

«Скорочення видатків на охорону здоров’я сьогодні – це удар як по медках, так і по пацієнтах. Вимагаємо у влади захистити медицину!», – резюмував Віктор Шумада.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*