gazpostach

Відбулося представлення нового керівника Тернопільського лісгоспуВідповідно до наказу Держлісагентства України 10 січня 2019 року № 4-к, директором державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» призначено Степана Володимировича Ладана, якого 14 січня працівникам апарату та керівникам підрозділів представив начальник управління Олег Яремко.

Як зазначив начальник управління, за роки перебування на посаді попереднього керівника зроблено чимало. Разом із тим, враховуючи складну економічну ситуацію, що склалася на сьогодні, потрібно робити висновки з тих недопрацювань, яких зазнавало лісогосподарське підприємство у фінансово-господарській площині, тож результати діяльності лісгоспу бажали бути кращими, враховуючи як лісові, так і людські ресурси, які є в наявності підприємства.

Олег Яремко привітав Степана Ладана з призначенням та побажав плідної праці на відповідальній посаді, а також віднайти спільне бачення з очолюваним колективом та розуміння й підтримки один одного в питанні розвитку лісового господарства. Начальник управління висловив сподівання, що у новий рік підприємство прийде з позитивними показниками діяльності, з відповідним рівнем заробітної плати та основних показників діяльності, що характеризуватимуть підприємство, як одне з успішніших в області.

В свою чергу, звертаючись до колективу Тернопільського лісгоспу, лісничих, Степан Ладан поінформував, що, працюючи в лісовій галузі уже більше 20 років, він розуміє всі труднощі лісівників. Подякував за довіру керівництву обласного управління в особі Олега Яремка та висловив сподівання щодо тісної співпраці на благо колективу й підприємства загалом.

Опісля присутні розглянули виробничі питання. Зокрема ті, що потребують першочергового вирішення та які новий керівник має взяти на особистий контроль, а це своєчасна виплата заробітної плати, сплата податків і обов’язкових платежів, матеріальні затрати підприємства, виготовлення правовстановлюючих документів, збільшення лісових насаджень, охорона й збереження лісів підприємства тощо.

Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*