У Заліщиках відлунали «Наддністрянські фестини»

 

Заліщики! Моя любове пізня, 

Моя ти згадко вічно молода… 

Дністер мажорить тут, неначе пісня, 

І ллється пісня – дзвінко, як вода…

Петро Мельник

Господь і матінка-природа наділила Заліщанщину надзвичайною мальовничістю. Тому й не дивно, що тут часто відбуваються фестивалі й інші заходи, спрямовані на збереження самобутніх українських традицій та популяризацію туристичної привабливості краю.

Барвистими й цікавими стали і «Наддністрянські фестини 2019» під промовистим гаслом «Хай голуб миру летить над Україною».

У його рамках відбувалися різноманітні змагання, виставки народних промислів. Близько сотні учасників із Чернівеччини, Івано-Франківщини і Тернопільщини мали змогу презентувати і продати сільськогосподарську продукцію. Сільські ради, навчальні заклади долучилися до благодійної акції, організувавши продаж смаколиків. А виручені гроші будуть спрямовані на потреби учасників АТО.

Насиченою була також і концертна програма. Аматори сцени дарували приємні хвилини, дивували артистичністю і талантом. Тож не дивно, що всі глядачі отримали багато позитивних вражень. Загалом свято вдалося на славу, адже це був відпочинок для душі.

На завершення юні заліщани запустили у небо голубів миру, а учасники фестивалю помолилися за бійців, які захищають нас на передовій, та за мир в Україні.

Голова Заліщицької райдержадміністрації Борис Шипітка висловив сподівання, що започаткований фестиваль стане традиційним. Адже подібні заходи вкотре дають змогу пересвідчитися в духовному багатстві українського народу, величності його традицій і звичаїв!

Віктор КУЛИК

Фото Юрія ВІЙТИКА

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*