У військових гуртожитках невдовзі оселяться артилеристи

У Теребовлі триває будівництво трьох гуртожитків покращеного планування для військовослужбовців Збройних сил України. Реалізація цього проекту здійснюється у рамках виконання доручення Президента України з будівництва житла для українських армійців. Тут будуть розміщуватися 500 військовослужбовців-контрактників.

«У підрядної компанії є усі необхідні будівельні матеріали. Роботи тривають. Орієнтуємося, що на кінець першого кварталу цього року у приміщення заселяться місцеві артилеристи», – зазначив заступник начальника управління–головний інженер Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Василь Стеців.

Проект з житловим фондом для військовослужбовців у Теребовлі, за його словами, продуманий до деталей та відповідає стандартам НАТО.

Нагадаємо, територія цієї військової частини не використовувалась за призначенням 14 років. У 2004-му підрозділ, який тут розміщувався, було передислоковано до іншого місця. Тепер же від старовинної будівлі оригінальними залишилися лише стіни. Усе решта — нове. Зокрема, на контрольно-пропускному пункті вставлено енергозберігаючі вікна, замінено електропроводку, нанесено нову штукатурку та укладено нову підлогу. У казармі встановлено нове покриття даху, а всередині вже проведено внутрішні штукатурні та облицювальні роботи, змонтовано підлогу, утеплено та оздоблено фасад. Виконано монтаж елементів каналізації, теплових магістралей, водопровідних труб, вентиляції. У душових кімнатах, вбиральнях та кухонних блоках інстальовано сантехніку та вентиляційну мережу. В казармі замінено електричну проводку. Крім цього, у містечку вже збудована нова сучасна твердопаливна котельня.

Василь ЛАБАЙ,

інформаційне агентство оборонного відомства

Фото автора.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*