gazpostach

У медиків швидкої роботи вистачаєЗа 8 вересня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  301(!) виклик до пацієнтів, здійснили 82 (!) госпіталізації; з них по  Тернополю обслужено  112 викликів, госпіталізовано 28 пацієнтів. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  8 вересня  зафіксовано 19 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 15 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 8 вересня у службу швидкої допомоги звернулися ще 23 пацієнти,  17 госпіталізовано.

Окрім того, 8 вересня о 10.02 тернопільська бригада швидкої виїжджала на вул. Лепкого, де надавала допомогу 33-річній пацієнтці, яку побив колишній співробітник.  Зловмисник наніс кілька сильних ударів по голові й обличчю. Унаслідок цього жінку – із закритою черепно-мозковою травмою та струсом головного мозку, було шпиталізовано в університетську лікарню.

8 вересня о 21.41 бригада швидкої виїжджала у с. Потутори, де надавала медичну та психологічну допомогу 36-річному пацієнтові, який отримав ножове поранення через бійку з рідним братом. Із ножовим пораненням пальця правої руки потерпілого залишено на місці події, оскільки госпіталізації він не потребував.

8 вересня о 20.36 медики швидкої виїжджали на вул. Броварну, де рятували 30-річну жінку, яка, посварившись із чоловіком, наковталася таблеток. Через отруєння транквілізаторами, унаслідок суїцидальної спроби, потерпілу, після вчасно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у психоневрологічний диспансер.

Того ж таки 8 вересня о 21.38  районна бригада швидкої виїжджала  на автовокзал у Кременці, де надавала медичну допомогу 20-річному мотоциклістові. Хлопчина, керуючи мотоциклом, не пропустив автобуса, через що й відбулося зіткнення. На щастя, нерозважливий пацієнт народився у сорочці – відбувся саднами та забоями й був шпиталізований у Кременецьку райлікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*