gazpostach

У квітні можна здати зброю В області стартував місячник добровільної здачі зброї, який триватиме з 1 по 31 квітня.  Основне завдання заходу – це протидія незаконному розповсюдженню зброї та вибухових матеріалів, а також профілактика злочинів, пов’язаних з їх використанням.

– Зберігання зброї без дозвільних документів – це кримінальне правопорушення, яке тягне за собою покарання відповідно до ст. 263 ККУ (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), – нагадує Степан Джинджиристий, начальник сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи УПД ГУНП в області.

Проте під час місячника осіб, які добровільно здали органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої у вказані терміни, звільнятимуть від кримінальної відповідальності.

Отже при добровільній здачі незареєстрованої зброї власник не несе відповідальності та отримує можливість законно її зареєструвати на себе або на своїх родичів.

Здати зброю чи боєприпаси можна до найближчого відділу чи відділення поліції. Для отримання більш детальної інформації у прес-службі обласної поліції радять звертатися до головного управління Національної поліції України в області або дільничних інспекторів поліції.

Правоохоронці нагадують, що незареєстрована зброя – це не лише порушення закону, а й причина нещасних випадків, які зараз, на жаль, почастішали.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*