10.12.2022 07:41

Повідомити про новину

Поширити:

“Мамо, тобі низесенько вклонюсь…” 
Під такою назвою у нашій книгозбірні-скарбниці багатовікової мудрості села Звиняч Чортківського району, напередодні Дня захисту дітей, проведено родинне свято, яке вкотре доводить, що материнство – дар Божий. 
Багатодітним родинам, які є у нашому селі, ми складаємо слова великої поваги і вдячності, зичимо їм життєвих гараздів, Господньої ласки. Цього разу на наше родинне свято ми запросили жінку, маму, бабусю Надію Павлівну Фандзигу, яка народила аж дев’ятеро дітей і разом із чоловіком Ігорем виховали їх в любові та злагоді. Варто зазначити, що пані Надія нагороджена високим званням «Мати-Героїня».
Радість свята розділи з нами також присутні гості – депутат Тернопільської обласної ради, заслужений працівник сільського господарства України, директор  ПАП “Дзвін” Василь Градовий, заступник директора з фінансово-комерційної діяльності, юрист ПАП “Дзвін” Тетяна Дудар.
Захід проходив у родинній атмосфері, переплітався розповіддю пані Надії про свою сім’ю, дітей, внуків. Щиро завдячуючи за велику материнську працю, виховання дітей, грошовою винагородою пошанував жінку директор  господарства Василь Градовий. Він разом із Тетяною Дудар вручили подарунки для всіх дітей.
Теплі, щирі вітання гостей, поетичні рядки, музичні дарунки у виконанні самодіяльного вокального ансамблю “Оберіг” с.Звиняч (керівник Л.Грошко) додали святковості, принесли приємні миті родинного свята.
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.