gazpostach

Тернопільська легкоатлетка чемпіонка УкраїниЛегкоатлетка з Тернополя Діана Марущак – чемпіонка України з бігу на 2000 м з перешкодами серед юнаків.

У Львові на оновленому стадіоні «Скіф» інституту фізичної культури відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р. н. і молодших. Учасниками змагань стали 624 спортсмени із 25 областей України. Відзначилася на цьому турнірі вихованка Тернопільської ОДЮСШ та тренерського тандему Богдана та Оксани Дудів – Діана Марущак. У бігу на 2000 м з перешкодами з результатом 7.12,58 сек спортсменка впевнено здобула перемогу, виборовши золоту медаль.

Щодо виступів інших тернопільських легкоатлетів, то Андріана-Марія Антонюк у бігу на 3000 м (Зборівська ДЮСШ, тренер Небельський В.Р.) посіла п’яте місце, в стрибках у  висоту Дар’я Міхєєва  (Тернопіль, тренери Кармелюк Є.Т.) та Матвій Чауш (Микулинецька ОТГ, тренер Кармелюк Є.Т.) були восьмими; дев’яті місця посіли Ангеліна Кацалап у метанні молота 3 кг (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Яковів В.І.) та Марія Мочук у бігу на 2000 метрів з перешкодами (Зборівська ДЮСШ, тренери Небельський В.Р.); десяті місця у турнірній таблиці посіли Ілля Варушичев у стрибках у висоту (Великогаївська ОТГ, тренери Кармелюк Є.Т., Назарко В.В.) та Олексій Навроцький у метанні спису (ОДЮСШ, тренери Шмуляєва Г.М., Дахновський Л.В.).

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*