У Теребовлі відбувся перший поєдинок 1/4 фіналу кубка Тернопільської області 2021 року. Місцева «Нива» зустрічалася з «Поділлям» з Васильківців і святкувала перемогу – 5:2.
Вже на 10-й хвилині матчу рахунок було відкрито. Вадим Воронченко виконав подачу з кутового, а Остап Ілюк ударом головою замкнув дальню стійку (1:0). За п’ять хвилин рахунок став нічийним. Гості провели атаку лівим краєм, Владислав Тимощук виконав прострільну передачу, а новий капітан «Ниви» Олександр Дугієнко зрізав м’яча у власні ворота (1:1). У середині першого тайму господарі знову вийшли вперед. Прямим ударом з кутового відзначився Вадим Воронченко (2:1). У цьому епізоді невдало зіграли, як голкіпер Дмитро Андрієшин, так і капітан «Поділля» Богдан Іванців, який стояв на ближній стійці.
Ще чотири голи глядачів, а їх цього дня зібралося близько пів тисячі, побачили у другому таймі. При цьому всі м’ячі були забиті доволі швидко. Вже на третій хвилині другої 45-хвилинки після ідеальної передачі нападника «Ниви» Артема Козлова, у порожні ворота пробивав Вадим Страшкевич (3:1). Буквально за кілька секунд теребовлянці запресингували суперника на його половині поля, після передачі Страшкевича переправив м’яча у ворота з близької відстані Вадим Воронченко (4:1). Через п’ять хвилин гості одного м’яча відіграли. Сталося це після подачі з кутового, яку виконав Владислав Тимощук. Ніким не прикритий Володимир Гриб точно пробив головою (4:2). А крапку в матчі постав його герой зустрічі Вадим Воронченко, котрий отримав м’яча на лінії штрафного майданчика, жонглюючи, обіграв двох опонентів, і влучно пробив у нижній кут воріт (5:2).
Отож, перемога «Ниви» – 5:2 і підопічні Назара Козака мають хороший заділ перед матчем-відповіддю. Нагадаємо, інший півфіналіст уже відомий, це ФК «Тернопіль-ТНПУ», який на стадії чвертьфіналу обіграв ФК «Нараїв». Саме муніципали очікували на переможця пари «Нива» (Теребовля) – «Поділля» (Васильківці). Другу пару півфіналістів складають «Агрон» (В. Гаї) – «Колос» (Бучач).