gazpostach

Створення лісу – безперервна праця

Осінь – напружена пора для працівників лісового господарства. Ліс, як мала дитина, завжди потребує уваги і догляду.

Лісівники ДП «Чортківський лісгосп», користуючись погожою дниною та прагненням залишити високопродуктивні ліси для майбутніх поколінь, розпочали висаджувати дуби із закритою кореневою системою.

Лісівники Скала-Подільського лісництва готувалися до цього завчасно. Важливою складовою комплексу лісокультурних робіт є підготовка ґрунту. Це не лише важливий фактор для успішного приживлення сіянців, а й дуже трудомістка робота. Щоб підготувати лісокультурні площі належним чином, потрібно повністю вивезти заготовлену деревину, прибрати порубкові рештки, понизити пні, а вже потім провести обробіток ґрунту.

Садивний матеріал із закритою кореневою системою вирощують у спеціальному павільйоні. Корені рослин перебувають у субстраті і не пошкоджуються при пересадці. Через це саджанці стійкі до хвороб і шкідників. Такі культури менше страждають від конкуренції з трав’яною рослинністю, вимагають меншої кількості агротехнічних доглядів.

Створення лісу – це безперервна копітка праця лісівників. Тож у будь-яку пору року для них завжди є робота. Сподіваємось, що лісові культури, створені підприємством, милуватимуть око та будуть стійкими і високопродуктивними.Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*