gazpostach

Служба швидкої допомоги Тернопільщини інформуєЗа 20 липня  бригади швидкої по Тернопільській області обслужили 290   викликів до пацієнтів, здійснили 107 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено 118  викликів, госпіталізовано 39 пацієнтів. За 20 липня  у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 5 викликів до хворих з підозрою та підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 4 ковідних пацієнта.

Найбільше було виїздів до пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, судомними станами й алкогольною інтоксикацією. Також побільшало викликів на різні нещасні випадки.

Так, 20 липня о 15.06 бригада швидкої виїжджала в с.Острівець  Теребовлянського району по виклику з приводу ДТП.  У мікроавтобусі Opel їхали тато з донькою. Через погодні умови водій мікроавтобуса не справився з керуванням, з’їхав з дороги і допустив перекидання автомобіля. У батька виявлено забій грудної клітки, в дочки – гостра реакція на стрес. Потерпілих госпіталізовано в Тернопільську університетську лікарню.

20 липня о 14.42  бригада швидкої виїжджала м.Хоростків. 58 -річний чоловік впав з драбини з висоти 2 метрів на власному подвір’ї. В результаті падіння чоловік отримав перелом ребер та пневмоторакс. Після наданої допомоги потерпілий госпіталізований.

У Тернополі 20 липня о 21.59 бригада швидкої виїжджала на Східний масив. Під час святкування дня народження  друзі застали на кухні тіло 41-річного чоловіка без ознак життя. Констатовано біологічну смерть.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

 

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*